top of page
Overzicht teams & teamcaptains

Team 01 - Finance Express

NS Staven / Operatie

Teamcaptain

- Kaj Schonewille (kaj.schonewille@ns.nl)

Team 02 - Ichi

NS Staven / Operatie

Teamcaptain

- Ingrid Ritzer - van der Meer (ingrid.ritzer@ns.nl)

Team 03 - Copacabaanvak 3.0

NS Staven / Operatie

Teamcaptain

- Tjeerd Oudkerk (tjeerd.oudkerk@ns.nl)

- Lisette van Ooste (lisette.vanooste@ns.nl)

Team 04 - Team Nippon

NS Staven / Operatie

Teamcaptain

- Sjoerd Hingstman (sjoerd.hingstman@ns.nl)

- Fred Wiegerink (fred.wiegerink@nsstations.nl)

Team 05 - Slurpende Shinkansen

Besturing Operatie

Teamcaptain

- Sascha Grosheide (sascha.grosheide@ns.nl)

- Myrte Roseboom (myrte.roseboom@ns.nl)

Team 06 - Blauwe Bezems

Besturing Operatie

Teamcaptain

- Sascha Grosheide (sascha.grosheide@ns.nl)

- Myrte Roseboom (myrte.roseboom@ns.nl)

Team 07 - Regio West Rotterdam

Service & Operations

Teamcaptain

- Kitty de Neef (kitty.deneef@ns.nl)

Team 08 - Regio West Den Haag

Service & Operations

Teamcaptain
- Yusuf Sungur (yusuf.sungur@ns.nl)

- Eric van Schaik (eric.vanschaik@ns.nl

Team 09 - Team Oost

Service & Operations

Teamcaptain

- Dennis van Scherpenzeel (dennis.vanscherpenzeel@ns.nl)

Team 10 - Regio Midden

Service & Operations

Teamcaptain

- Aïda Strijk (aida.strijk@ns.nl)

- Dave Sellier (dave.sellier@ns.nl)

Team 11 - Service Stations

Service & Operations

Teamcaptain

- Marjan Palmers (marjan.palmers@ns.nl)

Team 12 - Veiligheid en Service

Service & Stations

Teamcaptain

- John Rangé (john.range@ns.nl)

- John Lems (john.lems@ns.nl)

Team 13 - GO FOR IT

Service & Operations

Teamcaptain:

- Tom Duijtshoff (tom.duijtshoff@ns.nl)

Team 14 - O&S 1

Onderhoud & Service

Teamcaptain

- Jeroen Davids (jeroen.davids@ns.nl)

Team 15 - O&S 2

Onderhoud & Service

Teamcaptain

- Connelie van Brenk (connelie.vanbrenk@ns.nl)

Team 16 - NS Stations

NS Stations

Teamcaptain
- Erik Alberts (erik.alberts@nsstations.nl)

Team 17 - NS Techniek

NS Techniek

Teamcaptain

- Luuk Kessels (luuk.kessels@ns.nl)

Team 18 - Tokyo & CO

Commercie & Ontwikkeling

Teamcaptains
- Jan-Hoite van Hees (jan-hoite.vanhees@ns.nl)

- Bruno van Rijn (bruno.vanrijn@ns.nl)

Team 19 - Team Ricardo

Ricardo NL & Railsport

Teamcaptains

- Pieter van der Beek (pieter.vanderbeek@ricardo.com)

- Zwaantje Kruize (zwaantje.kruize@ricardo.com)

Team 20 - Team Verbetert

ProRail

Teamcaptains

- Lous Dekkers (lous.dekkers@prorail.nl)

- Nathalie van Riel (nathalie.vanriel@prorail.nl)

Team 21 - Team Verbindt

ProRail

Teamcaptains

- Lous Dekkers (lous.dekkers@prorail.nl)

- Nathalie van Riel (nathalie.vanriel@prorail.nl)

Team 22 - Team Verduurzaamt

ProRail

Teamcaptains

- Lous Dekkers (lous.dekkers@prorail.nl)

- Nathalie van Riel (nathalie.vanriel@prorail.nl)

Team 23 - Combiteam Railcenter, REISInformatiegroep 9292, Launch! BPO

Launch! BPO & REISInformatiegroep 9292 & Railcenter

Teamcaptain

- Cees Wagener (cwagener@launch-bpo.com)

- Edwin Zilver (ezilver@9292.nl)

- Esther Schroevers (esther.schroevers@railcenter.nl)

Team 24 - NS Treinmodernisering

NS Treinmodernisering

Teamcaptain:

- Miriam Borgers (miriam.borgers@ns.nl)

 

Please reload

Railsportdag
Railsportdag
press to zoom
Railsportdag
Railsportdag
press to zoom
Railsportdag
Railsportdag
press to zoom
Railsportdag
Railsportdag
press to zoom
Railsportdag
Railsportdag
press to zoom
Railsportdag
Railsportdag
press to zoom
bottom of page