Overzicht teams & teamcaptains

Team 01 - Finance Express

NS Staven / Operatie

Teamcaptain

- Kaj Schonewille (kaj.schonewille@ns.nl)

Team 02 - Ichi

NS Staven / Operatie

Teamcaptain

- Ingrid Ritzer - van der Meer (ingrid.ritzer@ns.nl)

Team 03 - Copacabaanvak 3.0

NS Staven / Operatie

Teamcaptain

- Tjeerd Oudkerk (tjeerd.oudkerk@ns.nl)

- Lisette van Ooste (lisette.vanooste@ns.nl)

Team 04 - Team Nippon

NS Staven / Operatie

Teamcaptain

- Sjoerd Hingstman (sjoerd.hingstman@ns.nl)

- Fred Wiegerink (fred.wiegerink@nsstations.nl)

Team 05 - Slurpende Shinkansen

Besturing Operatie

Teamcaptain

- Sascha Grosheide (sascha.grosheide@ns.nl)

- Myrte Roseboom (myrte.roseboom@ns.nl)

Team 06 - Blauwe Bezems

Besturing Operatie

Teamcaptain

- Sascha Grosheide (sascha.grosheide@ns.nl)

- Myrte Roseboom (myrte.roseboom@ns.nl)

Team 07 - Regio West Rotterdam

Service & Operations

Teamcaptain

- Kitty de Neef (kitty.deneef@ns.nl)

Team 08 - Regio West Den Haag

Service & Operations

Teamcaptain
- Yusuf Sungur (yusuf.sungur@ns.nl)

- Eric van Schaik (eric.vanschaik@ns.nl

Team 09 - Team Oost

Service & Operations

Teamcaptain

- Dennis van Scherpenzeel (dennis.vanscherpenzeel@ns.nl)

Team 10 - Regio Midden

Service & Operations

Teamcaptain

- Aïda Strijk (aida.strijk@ns.nl)

- Dave Sellier (dave.sellier@ns.nl)

Team 11 - Service Stations

Service & Operations

Teamcaptain

- Marjan Palmers (marjan.palmers@ns.nl)

Team 12 - Veiligheid en Service

Service & Stations

Teamcaptain

- John Rangé (john.range@ns.nl)

- John Lems (john.lems@ns.nl)

Team 13 - GO FOR IT

Service & Operations

Teamcaptain:

- Tom Duijtshoff (tom.duijtshoff@ns.nl)

Team 14 - O&S 1

Onderhoud & Service

Teamcaptain

- Jeroen Davids (jeroen.davids@ns.nl)

Team 15 - O&S 2

Onderhoud & Service

Teamcaptain

- Connelie van Brenk (connelie.vanbrenk@ns.nl)

Team 16 - NS Stations

NS Stations

Teamcaptain
- Erik Alberts (erik.alberts@nsstations.nl)

Team 17 - NS Techniek

NS Techniek

Teamcaptain

- Luuk Kessels (luuk.kessels@ns.nl)

Team 18 - Tokyo & CO

Commercie & Ontwikkeling

Teamcaptains
- Jan-Hoite van Hees (jan-hoite.vanhees@ns.nl)

- Bruno van Rijn (bruno.vanrijn@ns.nl)

Team 19 - Team Ricardo

Ricardo NL & Railsport

Teamcaptains

- Pieter van der Beek (pieter.vanderbeek@ricardo.com)

- Zwaantje Kruize (zwaantje.kruize@ricardo.com)

Team 20 - Team Verbetert

ProRail

Teamcaptains

- Lous Dekkers (lous.dekkers@prorail.nl)

- Nathalie van Riel (nathalie.vanriel@prorail.nl)

Team 21 - Team Verbindt

ProRail

Teamcaptains

- Lous Dekkers (lous.dekkers@prorail.nl)

- Nathalie van Riel (nathalie.vanriel@prorail.nl)

Team 22 - Team Verduurzaamt

ProRail

Teamcaptains

- Lous Dekkers (lous.dekkers@prorail.nl)

- Nathalie van Riel (nathalie.vanriel@prorail.nl)

Team 23 - Combiteam Railcenter, REISInformatiegroep 9292, Launch! BPO

Launch! BPO & REISInformatiegroep 9292 & Railcenter

Teamcaptain

- Cees Wagener (cwagener@launch-bpo.com)

- Edwin Zilver (ezilver@9292.nl)

- Esther Schroevers (esther.schroevers@railcenter.nl)

Team 24 - NS Treinmodernisering

NS Treinmodernisering

Teamcaptain:

- Miriam Borgers (miriam.borgers@ns.nl)

 

Please reload