Deelnamegids
ALGEMEEN

Het thema van de Railsportdag 2019 in Mill is “Destination Tokyo (Japan)”. Na controle van jouw boardingspass door de Japanse controle kun je voet zetten op Aziatische bodem om alvast een voorproefje te nemen op de aankomende Olympische Spelen.

PROGRAMMA

08.15 uur - Vertrek eerste bus vanaf station Den Bosch   

09.15 uur - Vertrek laatste bus vanaf station Den Bosch

 

10.00 uur - Officiële opening

10.15  uur - Gezamenlijke warming-up

 

10.30 uur - Start actieve programma   

12.00 uur - Opening afgiftepunten lunch

15.30 uur - Einde actieve programma   

 

16.00 uur - Ontvangst deelnemers in eventzaal   

16.45 uur - Opening dinerbuffet

 

18.15 uur - Prijsuitreiking

18.30 uur - Optreden T-Spoon & DJ Nanno

19.00 uur - Holland Railsport House

 

20.00 uur - Vertrek eerste bus naar station Den Bosch   

20.45 uur - Vertrek laatste bus naar station Den Bosch   

BOKAALPASPOORT, PRIJSUITREIKING & PARTY

Een deelnemer mag meerdere malen aan eenzelfde clinic deelnemen, maar kan slechts één bokaalstempel per zelfde clinic scoren. Wanneer een deelnemer 10 bokaalpunten heeft behaald, krijgt deze de verdubbelaar toegekend en worden alle behaalde bokaalpunten verdubbeld en bijgeschreven in het bokaalpaspoort.

 

Ook de deelnemers aan de wedstrijdsporten (voetbal, volleybal, etc.) kunnen deelnemen aan de kennismakingssporten. Echter dienen zij er te allen tijde voor te zorgen, dat het wedstrijdteam waarvan zij onderdeel uitmaken over voldoende teamleden blijft beschikken en het pouleverloop niet wordt gefrustreerd.

 

De bokaalpaspoorten zijn persoonsgebonden. Wanneer onderlinge uitwisseling van paspoorten dan wel ander onsportief handelen wordt opgemerkt, dan wordt het paspoort van de betreffende persoon als ongeldig beschouwd.

 

De bokaalpaspoorten kunnen uitsluitend door de teamcaptains tot uiterlijk 16.30 uur ingeleverd worden bij de Railsportbalie. Na dit tijdstip sluit de Railsportbalie en is inlevering van bokaalpaspoorten niet langer mogelijk.

Aan de hand van de wedstrijduitslagen en ingeleverde bokaalpaspoorten wordt het eindklassement van de Railsportdag 2019 door Railsport vastgesteld. Omstreeks 18.15 uur zal de prijsuitreiking plaatsvinden en wordt aan het winnende team die monsterlijk mooie beker overhandigd.

Na deze bijzondere prijsuitreiking zal het slotfeest aanvangen.

 

Het einde van de Railsportdag is om 21.00 uur.

WEDSTRIJDSPORTEN

De wedstrijdsporten zijn competitief en worden ingericht middels een poulesysteem. De poule-indeling wordt voorafgaand aan het evenement door Railsport Nederland  samengesteld.

 

De teams mogen per wedstrijd wisselend zijn van samenstelling ofwel er kan onbeperkt gewisseld worden. Tijdens de wedstrijd zelf mag uitsluitend gewisseld worden

conform de reglementen.

 

   

KENNISMAKINGSSPORTEN

De kennismakingssporten (de clinics) hebben geen competitief element. Hieraan kun je alleen maar deelnemen en 'niet' winnen, behalve bokaalpunten voor je team!

 

Voor het merendeel van de clinics heb je een toegangskaart nodig. Deze zijn verkrijgbaar bij de Railsport informatiebalie. Sommige clinics kennen een vrije inloop. Welke dit zijn, staat in het deelnamepaspoort vermeld.

 

Alle paspoorthouders kunnen deelnemen aan de clinics. Bij deelname dient bij iedere clinic het paspoort te worden overhandigd aan de betreffende instructeur.

   

UITGELICHT
  • Wij raden je aan om extra kleding mee te nemen.

  • In de aerobiczalen zijn buitenschoenen niet toegestaan.

  • In de Dojo zijn blote voeten verplicht.

  • Jouw teamcaptain heeft een kluisje voor je portemonnee, sieraden en/of telefoon.

  • EHBO en sportverzorging tref je op diverse plaatsen aan

  • Je dient de aanwijzingen van onze medewerkers direct en juist op te volgen.

  • Binnen iedere activiteit (wedstrijdteam) kunnen deelnemers onbeperkt gewisseld worden.

  • Wedstrijdteams moeten te allen tijde compleet blijven om het pouleverloop niet te frustreren.

  • Extra consumptiemunten zijn tegen betaling verkrijgbaar bij de receptie van Fitland.

  • Deelname is alleen mogelijk na overhandiging van een ondertekend paspoort.

  • De bokaalpaspoorten zijn onderling niet uitwisselbaar.